SteamPod KARL LAGERFELD Limitovaná edícia

Vypredané NA OBJEDNÁVKU

Tieto dve ikonické značky, ktoré sú spojené svojim parížskym dedičstvom, sa nechali inšpirovať typickým parížskym štýlom, ktorý je známy svojou ľahkou, elegantnou a neuveriteľnou hranou.

Steampod dokáže vytvoriť rôzny vzhľad - od kučeravého cez vlnitý až po rovný - bez toho, aby to malo negatívny vplyv na kvalitu vlasov. Stelesňujúci "vlasy v pohybe" oslavuje založenie mnohostranného francúzskeho štýlu namiesto prístupu "univerzálny pre všetkých".

OBJAVTE SILU PARY

Táto limitovaná edícia kombinuje štýl a avantgardného ducha spoločností L'Oréal Professionnel Paris a KARLA LAGERFELDA. Tenší a ľahší dizajn nového Steampodu 3.0 je vybavený integrovanou nádržkou na vodu, otočnou šnúrou a zabudovaným hrebeňom v sýto čiernom prevedení. Možno ho kúpiť s termorezistentným puzdrom z umelej kože pre ľahkú prepravu.
Dosiahnite -78 poškodenia vlasov * s 2x rýchlejším a hladším štýlom ** vďaka sile pary. Okamžitý lesk ** a optimálne rešpektovanie vlákien po použití. Dlhotrvajúce účesy s jemnejšími vlasmi a prirodzeným prúdením, nech sú vaše vlasy akékoľvek.

  • 2XHLADKEJŠIE *
  • 2XRÝCHLEJŠIE *
  • -78%POŠKODENIE **
310,00 €
Please select variants first