O  nás 

Hair Studio Jirko Blatný poskytuje profesionálne služby v oblasti starostlivosti o vlasy spojené so všetkými kaderníckymi úkonmi ako je strihanie vlasov, farbenie, melírovanie, techniku ombré, balayage až po brazílsky keratín a predlžovanie vlasov v príjemnom prostredí v centre Trnavy s bezproblémovým parkovaním priamo pred salónom.

Každá žena si v dnešnej rýchlej dobe zaslúži chvíľku pre seba, relax a samozrejme dokonalé vlasy, ktoré sa hodia k jej štýlu a osobnosti. Naši kaderníci s niekoľkoročnou praxou Vám radi poradia a vyčarujú vlasy po akých túžite.

Salón sa snaží neustále vzdelávať a poskytovať najnovšie trendy a napredovať. Aj preto sa radíme medzi špičku kaderníckych salónov, ktoré poskytujú nie len profesionálne služby v salóne ale sme partnermi rôznych prestížnych akcií ako módne prehliadky a fotenia. Aj preto sú našimi klientkami viaceré známe tváre slovenského showbiznisu a pre rok 2019 sme sa stali partnermi MISS SLOVENSKO kde kompletne zabezpečujeme vlasový styling počas celej prípravy a finálového večera. 

Partner MISS SLOVENSKO 

2019/2020

GOLDWELL SALÓN

NÁŠ TÍM

JIRKO - majiteľ, kaderník 

Na Slovensku pracuje ako kaderník už 10 rokov, počas ktorých prešlo jeho rukami množstvo spokojných zákazníčok. Počas pôsobenia vo vlastnom salóne sa zúčastnil množstva beauty akcií, súťaží, Bratislavských módnych dní, spolupracoval na projekte Miss Slovensko v ročníkoch 2019 a 2020, pracoval na foteniach pre rôzne magazíny a jeho vernými zákazníčkami sú viaceré tváre slovenského showbiznisu. 

RENÁTA - kaderníčka 

Renátka pracuje ako kaderníčka 10 rokov z toho 2 roky pracuje v Hair Studiu Jirko Blatný. Má za sebou  množstvo kvalitne odvedenej práce, spolupodieľala sa na projekte Miss Slovensko v ročníku 2020, spolu s Jirkom zastrešovala vlasovú úpravu aj počas sústredenia Miss Slovensko 2020 v Gambií. Medzi jej obľúbené kadernícke úkony patrí zosvetlovanie.  

MIŠKA - kaderníčka 

Miška už od detstva vedela, že chce byť kaderníčkou a tejto profesií sa aktívne venuje už 8 rokov. Za tie roky sa zúčastnila mnohých školení na nové techniky farbenia, aktuálnych trendov, či zapletania copíkov. Miška má veľmi rada veľké premeny, takže ak túžite po zmene je tá správna voľba.   

LUCIA - kaderníčka 

Lucka sa kaderníckemu remeslu aktívne venuje už roky. Nemá rada stereotyp a vždy sa teší novým zmenám a výzvam, preto ju bavia všetky kadernícke úkony. Už počas školy vynikala a získala 1. miesto v medzinárodnej kaderníckej súťaži.  

MICHAL - majiteľ, recepcia

Michal sa stará o celkový chod prevádzky, e-shopu a v prvom rade o vaše objednávky a dotazy. 

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? Zašli svoj životopis spolu s fotkami práce na hairstudiojirkoblatny@gmail.com