PREDLŽOVANIE VLASOV


Predlžovanie vlasov technikou NANOTAPE

Vlasové pásky predstavujú jednu z najpopulárnejších metód predlžovanie vlasov súčasnosti. Prečo najpopulárnejšie? Pretože predlžovania vlasovými páskami je jednoduché, extrémne rýchle, efektívne a oproti iným metódam tiež veľmi pohodlné. Za 30 - 40 minút minút budete mať vlasy, po akých ste vždy túžila! Tak dlhé, ako si len prajete, nádherne husté, lesklé a zdravo vyzerajúce.

Vlasové pásky NanoTape® predstavujú revolučnú, najšetrnejší metódu predlžovanie vlasov zaisťujúce pohodlné nosenie, rýchlu a bezbolestnú aplikáciu, prakticky neviditeľné spoje a odolnosť proti nežiaducemu vyčesávanie. Obdoby tejto metódy sú známe pod názvami Tapex, tape in, pu extension, hairtalk, Quikkies atď. Vlasové pásky sa aplikujú jednoducho pomocou špeciálnej obojstrannej lepiacej pásky priamo k Vašim vlastným vlasom. Sú vhodné na predĺženie vlasov takmer pre každú klientku, a špeciálne pre tých s jemnými, riedkymi vlasmi. Vďaka svojim plochým spojom totiž nebudú nikde presvitať, ako by sa to mohlo stať u iných metód s väčšími spojmi. Vysoko odolné spoje umožňujú dlhodobé nosenie cca 6-8 týždňov mesiace podľa rýchlosti rastu vlastných vlasov, rovnako ako u ostatných trvalých metód predlžovanie vlasov napr. Keratínom pod. Vlasové pásky sú určené na opakované reaplikácií.

*Upozorňujeme klientky, ktoré si záväzne objednajú vlasy a zaplatia zálohu - záloha je nevratná a nie je možné zálohu vymeniť za iný tovar alebo službu. 

Pre bližšie informácie o predlžovaní a cene je dôležitá osobná konzultácia v salóne.