UŽ ČOSKORO !

O ŠKOLENIACH BUDEME INFORMOVAŤ NA NAŠICH STRÁNKACH A INSTAGRAME

ŠKOLENIE ZAHUSŤOVANIA A PREDLŽOVANIA VLASOV TECHNIKOU NANOTAPE


Školenie zahusťovania a predlžovania vlasov technikou NANOTAPE pozostáva z teoretickej a praktickej časti

V teoretickej časti si objasníme tajomstvo vlasových pások nanotape, povieme si o ich výrobe a zakladných vlastnostiach. Objasníme si typológiu vlasov, oboznámime sa so vzorkovníkom, vysvetlíme si základy predlžovania, jednotlivé typy vlasov, dlžky a podobne. 

Cieľom praktickej časti je ukázať ako sa vlasové pásky aplikujú aby nedošlo k poškodeniu vlasov vašej klientky. Ukážeme si ako správne zachádzať s príslušenstvom, ako správne vytvárať zóny na hlave k aplikácií, ako kombinovať dĺžky a jednotlivé odtiene a ako následne upraviť celkový finálny look aby bol výsledok dokonalý. 

Na našom školení v praktickej časti si každý účastník školenia následne na modelke vyskúša všetko čím si na školení prejdeme. Od rozdelenia zón, pripojenia vlasových pások, odpojenia pások, výmeny nového spoju a podobne aby školenie splnilo svoj účel a boli ste pripravený pracovať s nanotape. 

Školiteľom bude Jirko Blatný. 

Školenie obsahuje:

  • teoretickú a praktickú časť
  • certifikát
  • základné príslušenstvo: náhradné pásky, odstraňovač, zahrievacie kliešte, manuálne kliešte, prstienok na oddeľovanie cestičky, 10ks vlasových pások (5 spojov)


Cena školenia 240 eur, 140 eur príslušenstvo 

CENA KOMPLET 380 eurgoogle-site-verification: google6c5dada8fb2c0ef8.html